_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

30 Aralık 2013 Pazartesi

İlk Lila Kutu : Keşif - Aralık 2013

Bildiğiniz gibi Lila Kutu bir süre önce sırada bekleyen pek çok müşterisini memnun edebilmek adına Keşif Kutusu adı altında yepyeni bir uygulama başlattı. 
Her değişken olmak üzere kendi belirledikleri gün ve saatte az sayıda kutuyu satışa sunuyorlar. Kutuların satışa çıkacağı gün ve saatte önceden belirtildiği ve az sayıda kutu olduğu için bu süreçte site oldukça yoğun oluyor. Birçok kişinin "Yine alamadım" sitemlerini okuyor, dinliyordum. Bende her defasında bu kişiler arasında kalarak üzülüyordum. 
Ancak Aralık kutusu için çok hırs yaptım. Site 16:00'da satışın başlayacağını belirtmesine rağmen ben 15:45'de çoktan sayfayı açmıştım bile. Satış saati geldiğinde ise site dondu ve hata vermeye başladı. Uzun denemeler sonucu 16:16'da işlemi tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşadım ve öğrendim ki 16:20'de kutular tükenmiş. Gerçekten birkaç dakika ile bu şansı yakalamak güzel.

Gelelim ilk Lila Kutu yorumlarıma;


Yılbaşına özel çok büyük beklentilerle aldığım kutu tasarımı ile gönlümü fethetmeyi başardı diyebilirim. Kutuyu açar açmaz yeni yıl ruhunu yakaladım :)


İçerisinden toplamda 8 ürün ürün çıktı.


Cosmozone Yüz Yıkama Sıvısı : Merakla deneyeceğim ürünlerden olacak.
Cyrene %100 Shea Butter : Daha önceki Lila Kutularda da yer almış bir ürün. Beğenene çok kişi var. Kullanıp memnun kalırsam tam boy alabilirim.
 Hair Black Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı : Şampuan konusunda minik boy ürünlerin işe yarayacağına inanmıyorum. Herhangi bir seyahatte kullanılmak üzere tester dolabıma gidiyor.
Nyx Round Lip Gloss : Nyx glossları seviyorum. Bunu da severek kullanacağımı düşünüyorumç
Ozl0x Ozunlu Ayak Bakım & Masaj Losyonu : Çok fazla ayak bakım ürünü kullanmadığım için belki anneme ya da babama verebilirim.
Serotis Kulak Temizleme Köpüğü : Kutudaki en ilginç ürün bu sanırım. Sırf merak ettiğim için kullanacağım. Ancak yine de saçma bir ürün olduğunu düşünüyorum.
Alix Avien Oje ve Kirpik Kıvırıcı sürpriz ürünlermiş. Çok mutlu etmese de kullanılacak ürünler arasında.


Ürünlerin fiyat listesi de yukarıda görmüş olduğunuz gibi.

Doğruyu söylemek gerekirse beklentilerimin çok daha altında bir kutu oldu. Deneme boyu ürün kullanmayı seven biri olduğumdan başarabilirsem yeni kutular satın alacağım. Umarım diğer kutular daha özenli ve güzel olur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...