_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

12 Haziran 2015 Cuma

Elidor "Doğanın Enerisi" Serisi İle Yorgun Saçlara Elveda

Her gün iş, okul, spor, seyahat derken bizim kadar saçlarımız da yoruluyor. Elidor Ginseng Kökü içeren Canlı ve Dirençli Saçlar, Angelica Kökü içeren Güçlü Saç Uçları seçenekleriyle yeni Doğanın Enerjisi serisini saçlarımızı dinlendirmek için geliştirdi. 


Jamal Hammadi imzalı bu yeni serinin en beğendiğim özelliği ise içeriğinde paraben bulunmaması. 


Canlı ve Dirençli Saçlar serisi içerdiği ginseng kökü ile 5 kat daha dirençli ve canlı saçlar yaratıyor. Bu seri şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyi ve 7/24 şekillendirici bakım kreminden oluşuyor.
İlk kullanımda itibaren yarattığı yumuşacık his hayranlık uyandırıyor. İnce telli, çabuk dolanan saçlarımın bile yıkama sonrasında kolayca taranmasını sağladı. Saç kremini kullanmaya üşendiğim zamanlar bile sadece şampuanlayıp çıktığım saçlarım yumuşacık ve kolayca taranır bir hal aldı. Üstelik yumuşaklığı bir sonraki yıkamaya kadar devam ediyor. 
Saç bakım kremini ıslak saçlara uygulamanın haricinde gün içerisinde kuru saçlarıma uyguladığımda elektriklenmeyi önlediğini ve saçlarımın çok daha parlak göründüğünü söyleyebilirim. Etkisini hissedebilmek için tüm serinin düzenli bir şekilde kullanılması öneriliyor.


Güçlü Saç Uçları serisi içerdiği angelica kökü ile saçınızın kırılmalara karşı daya dayanıklı saçlar yaratıyor. Bu seri şampuan, saç kremi, ekspres bakım spreyinden oluşuyor. Serinin saç uçlarını yeniden yapılandırarak kırılmalara karşı daya dayanıklı olmasını sağlarken saça doğal canlılığını geri kazandırıyor.
Yazın en çok kullandığımız aksesuarımız saçlarımız. Bu nedenle sık sık şekillendirdiğimiz saçlarımızın her zamankinden güzel görünmesi gerekiyor. Bu seri güneşin ve denizin/havuzun etkisiyle yıpranan saçlarımızı korumak için güzel bir avantaj sağlıyor. 
Yazın bunaltıcı etkisi sebebiyle sürekli topladığım saçlarım her zamankinden daha çok dökülür. Bu seriyi kullanmaya başladıktan sonra saçlarımın tararken daha az döküldüğünü gözlemledim. Ayrıca kuru saç uçlarımın oldukça yumuşamasını sağladı. Etkisini hissedebilmek için tüm serinin düzenli bir şekilde kullanılması öneriliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...