_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

30 Ekim 2013 Çarşamba

The Balm Mary-Lou Manizer || Aydınlatıcı İncelemesiYaklaşık 7-8 aydır Balm Jovi paletindeki aydınlatıcıyı çok severek kullandığım halde The Balm'ın Mary Lou aydınlatıcısını almak için neden bu kadar geciktiğimi bilmiyorum. Geçtiğimiz bayram indirimi alışverişim sırasında artık bu aydınlatıcıyı almanın zamanı geldi diye düşünerek listeme dahil ettim.

DarkBlueKitty Beauty: Blogumun 2. Yıl Çekilişi ile URBAN DECAY FUN PALET...

DarkBlueKitty Beauty: Blogumun 2. Yıl Çekilişi ile URBAN DECAY FUN PALET...: Blogum 2 yaşına girmiş bulunuyor :) İki senedir yazmaktan büyük keyif aldığım, çok güzel takipçiler kazandığım bir ortam oldu benim için. B...

28 Ekim 2013 Pazartesi

The Balm Instain Blush / Allıklar - Pinstripe & Swiss Dot


En nihayetinde Gratis'in Kurban Bayramı için yapmış olduğu indirim sayesinde The Balm'ın Instain allıklarını tamamlamış bulunuyorum. Eksik kalan Pinstripe ve Swiss Dot renklerini de bularak Türkiye'deki 4 renge de sahip olmuş oldum. Darısı diğer The Balm allıklarının başına.

27 Ekim 2013 Pazar

Sephora Base Lissante Smoothing Primer - Makyaj Bazı

Geçtiğimiz günlerde ilk Sephora alışverişimden bahsetmiştim sizlere. Bugün de aldığım ürünlerden biri olan makyaj bazı hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istiyorum.

Aldığım günden beri her makyajımın altına kullandığım bir ürün oldu.

25 Ekim 2013 Cuma

Essence Metal Galm Eyeshadow : 01 Jewel Up The Ocean / 04 Sparkle All Night


Bugünkü yazımda sizlere Essence'in yakın zamanda çıkarmış olduğu Metal Glam koleksiyonuna ait iki güzel fardan bahsedeceğim. Elimde bu koleksiyona ait şimdilik iki adet far bulunuyor. Bayram İndirimi Alışverişim sırasında Essence standında indirim olmadığı halde merak ettiğim için almıştım. 

24 Ekim 2013 Perşembe

Watsons Saç Bakım Cilası - Beer / Bira Özlü

Bugünün yazısı bir saç bakım ürünü üzerine olsun istedim. Saç bakımı ve kullandığım ürünlerle ilgili daha detaylı yazılar yazma fikri var kafamda şu sıralar. Fırsat bulursam saç bakım rutimini anlatan bir video ve yazı planlıyorum. Ancak biraz daha zamanı var gibi gözüküyor.
Neyse.. Biz bugünkü konumuza dönelim.

22 Ekim 2013 Salı

İlk Sephora Alışverişim ve Kampanya

Yine blogumda uzun soluklu aralar var. Ben yine hem takip ettiğim blogları okumayı hem de blog yazmayı çok özledim. Uzun süredir evimde kalmıyorum ve bilgisayarımdan da internetten de uzağım. Belirli bir düzen oluşturana kadar zorlu bir süreç beni bekliyor. İki ev arasında git geller devam ediyor. Fırsat buldukça bol bol yazı depolamak istiyorum. Ancak bundan sonraki süreç nasıl ilerleyecek hiçbir fikrim yok. Artık blogu boşlamak istemiyorum. Umarım en kısa sürede bir düzene girer.

Lafı daha fazla uzatmadan asıl ilginizi çekecek kısıma geçeyim.

14 Ekim 2013 Pazartesi

Bayram İndirimi : Watsons Alışverişi

Bayram indiriminin son gününde aldıklarımı paylaşmaya devam ediyorum.
Bu seferki yazım Watsons alışverişine ait. Aslında hem almak istediğim çok ürün vardı hem de sadece merak ettiğim için alışveriş yapmak istemiyordum.
Gratis alışverişime kıyasla merak ettiğim ürünleri bir köşeye bırakıp ihtiyaca yönelik alışveriş yapmak için çok uğraştım. Sonunda küçük bir torba ile mağazadan çıkmayı başardım. Kendime hakim olabildiğim için mutluyum.

13 Ekim 2013 Pazar

Bayram İndirimi : Gratis Alışverişi

Uzunca bir aranın ardından yeni bir alışveriş yazısıyla karşınızdayım. 

Evde hala devam eden yoğun bir tadilat var. Bunun yanı sıra annemin en yakın arkadaşı bizim oturduğumuz binaya taşındı. Onun taşınma ve yerleşme süreci de kısmen devam ediyor. Sürekli olarak iki ev arasında git gel yapmak ve tüm bu koşuşturmaca hepimizi bir hayli yordu. Bu sebeple bloga yazı eklemek bir kenara dursun takip ettiğim blogları inceleme, yazılarını okuma fırsatı dahi bulamıyorum. Daha ne kadar süreceğini bilmediğim bu süreç yüzünden de yazılar belirsiz bir tarihe kadar aksamaya devam edecek gibi duruyor. 

5 Ekim 2013 Cumartesi

Çeyiz Alışverişi : Günlük Çatal-Kaşık-Bıçak

Şu sıralar çeyiz listemdeki eksikleri tamamlamakla kafayı bozmuş durumdayım. Çeyizimde olanları ve alınacakları tek tek yazdım bir deftere. Ufak tefek eşyaları görmezden gelirsek yine de zor bir işmiş.
Listemdeki eksiklerden birisi de günlük çatal-kaşık-bıçak takımıydı. Maalesef istediğim gibi bir takım bulmak konusunda çok uğraştım. Beğendiğim modeller ya kalmamış oluyordu ya da günlük kullanım için o parayı vermek bana pek de cazip gelmiyordu. Üstelik misafir için seçtiğim takım için bile fazlasıyla zorlandığımdan bu sefer daha içime sinen bir model arayışı içerisine girdim.
Tantitoni tam da bu noktada imdadıma yetişmiş oldu. Neşeli ve bir o kadar da içime sinen modelleri görünce kaçırmak istemedim. İstediğim modelden günlük kullanım için bir set oluşturdum. Küçük boy 12 kişilik çatal-kaşık-bıçak takımım oluşmuş oldu. Yemek takımı için ise farklı modeller aramaya devam ediyorum. Sanırım onda daha sade modeller tercih edeceğim.

KoyuKırmızı: 2. Çekilişim Başlasın =)

KoyuKırmızı: 2. Çekilişim Başlasın =): Merhabalar.. İlk çekilişimin üstünden uzunca bir zaman geçti. Durum böyle olunca da uzun zamandır bir çekiliş yapmak istiyordum ancak h...

2 Ekim 2013 Çarşamba

Blog Alışverişi : Mac - Benefit

Blog satışlarını takip etmeyi iyiden iyiye bir alışkanlık haline getirmiş bulunuyorum. Kullanılmamış ya da çok az kullanılmış ürünleri uygun fiyata deneme şansı hoşuma gidiyor. Ayrıca dezenfekte edilebilir ürünlerin kullanılmış olmaları da pek dert değil benim için. Bu nedenle çok fazla önemsemiyorum.

Yine bir blog satışında gördüğüm ve dikkatimi çeken ürünler olunca kayıtsız kalamadım. Bu sefer Makyaja Yeni Başlayan Kız isimli blog ve youtube kullanıcısı sevgili Ezgi'den yapmış olduğum bir alışveriş var. Kendisinin bir satış blogu var ve gerçekten uygun fiyatlarla çok güzel ürünler yer alıyor.

Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...