_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

28 Kasım 2014 Cuma

OSHADHI Aromatrepi İle Kaliteli Bir Yaşam‏


DÜNYA AROMATERAPİNİN SAĞLIK VE MUTLULUK VERDİĞİNİ KEŞFETTİ, YA SİZ?

SAĞLIK VE MUTLULUĞUN SIRRI, AROMATERAPİDE SAKLI


Bitkilerin iyileştirici gücü ve pozitif yaşama katkıları yüzyıllardır bilinen bir gerçektir. Özellikle saf bitki özleri ile gerçekleştirilen tedaviler, zinde bir beden ve pozitif yaşam gücü kaynağı olarak kullanılır.

Türkiye’de de yeni yeni keşfedilen ve etkisinin tartışılmaz bir biçimde görüldüğü bitki özleriyle tedavi yani aromaterapi, şifa arayanların ve mutlu bir yaşam sürdürmek isteyenlerin vazgeçilmezleri arasına girdi bile. Aromaterapide dünya markası OSHADHI, aromaterapi ürünleri ile artık Türkiye’de. www.hemensaglik.com ve seçkin eczanelerde.

Dünya çapında bilinen ve gerçek aromaterapi markası olan OSHADHI; ürünlerinde kullandığı bitkilerin en iyi yetiştirildiği bölge, doğru yetiştirilme şekli ve elde edilme yöntemi ile istenen ve beklenen gerçek aromaterapi etkisini veriyor. OSHADHI; saf esansiyel (uçucu) yağlar, baz (taşıyıcı) yağlar ve karışımlar olmak üzere ayırdığı ürünleri, farklı kullanım önerileri ile sunuyor.
Tüm dünyada aromaterapi uzmanlarının tercih ettiği OSHADHI, ECOSERT sertifikalı ürünlerini ISO sertifikalı üretim tesislerinde son kullanıma hazır hale getiriyor.
Fiziksel, zihinsel ve duygusal sorunlarda, yüzyıllar önce atalarımızın kullandığı bitki öz yağları ve bunlardan elde edilen karışımların tıp sektöründe de ilaçlara hammadde olarak kullanıldığını biliyoruz. Aromaterapi bu bitki özlerinin saf hallerini kullanarak, bedensel ve zihinsel sıkıntılarda çözüm üretmeye yardımcı oluyor.Her bitkinin farklı tedavi edici etkisi, kullanım şekline göre fayda sağlıyor. Koklama, direk cilde uygulama ve uygun miktarda ağızdan alınma yöntemiyle uygulanan aromaterapide, gerçek saflık ve elde edilme yöntemi büyük önem taşıyor. Bir ilim dalı olan aromaterapi için aromaterapistlerin en önem verdiği konulardan biri, elde edilen yağın nasıl ortaya çıktığı ve en iyi bitkinin doğru şekilde kullanılması konusudur.
1971 yılında dünyaca ünlü aromaterapist Malte Hozzel tarafından geliştirilen ve 1990 yılında dünyaya yayılan Alman aromaterapi markası OSHADHI, en kaliteli ve en özel bitkileri organik tarım protokolüne uygun yetiştirip toplayarak, doğal yöntemlerle işliyor.
OSHADHI Aromaterapi Ürünleri; 65 binden fazla başarılı lazer göz operasyonu yapmış olan Op. Dr. Sinan Göker tarafından Türkiye’ye getiriliyor. Dr.Sinan Göker; gençlik yıllarından beri Transandantal
Meditasyon (TM), ayurveda ve aromaterapi gibi yaşamı iyileştirmeye yönelik alternatif konularla da ilgileniyor. OSHADHI’nin kalitesini ve faydalarını kendi yaşamında da yıllardan beri deneyimlediği ve ülkemizde bu alanda ürün ve bilgi arayışı olduğunu gözlemlediği için; ticari yaklaşımı olmadan, Türkiye’de de aromaterapinin gelişmesi ve tanınmasına katkıda bulunmak istiyor. Bu amaçla Oshadi’nin distrübitörlüğünü alarak, herkesin bu şifalanma yönteminden faydalanmasını hedefliyor.
OSHADHI’nin mucizevi etkileri seçkin eczanelerde ve www.hemensaglik.com ile bir tıkla kapınızda.


Hepsi ve daha fazlası için www.alternatifterapi.com

Bülten Hakkında Detaylı Bilgi İçin
Ebru Esmen
Focuspointo Pazarlama İletişimi
0.216.380 28 68

18 Kasım 2014 Salı

Hediye Çekilişi || SETRMS Tesettür Giyim'den İpek Eşarp Hediye..! (KAPANDI)

Uzunca bir aradan sonra tekrardan Merhabalar :) 
Yoğun bir şekilde nişan hazırlıklarına koşturduğum bu süreçte SETRMS Tesettür Giyim sponsorluğunda takipçilerim arasından 1 şanslı kişiye hediye veriyorum :)


SETRMS Tesettür Giyim birbirinden güzel ipek eşarplarını beğenilerinize sunuyor. İster kapalı olun eşarp olarak kullanın, ister açık olun fular - şal olarak kullanın bu modeller çok yakışacak.


SETRMS Tesettür Giyim'in birbirinden güzel ipek eşarplarından birine sahip olmak için;

Zorunlu Şartlar
1 - Blogumu GFC ve Bloglovin üzerinden takip etmek,
2 - Çekilişi Facebook'ta herkese açık bir şekilde paylaşmak,
3 - Bu yazının altında paylaşım linki ve mail adresinizi içeren bir yorum bırakmak.

Ek Haklar
* Beni Facebook, Twitter ve İnstagram hesaplarımdan takip etmek, her takip +1 Hak
* Çekilişi Facebook dışında diğer sosyal medya hesaplarında duyurmak +1 Hak

Çekiliş 7 Aralık Pazar günü Saat 00:00'da sonlanacaktır.
Kargo ücreti SETRMS Tesettür Giyim'e aittir.

Ayrıca alt limit olmaksızın alışverişlerinizde kullanabileceğiniz blog takipçilerime özel %10'luk indirim hakkı için "AD1020" kodunu kullanmanız yeterli. Keyifli Alışverişler ve Bol Şans Dilerim :)
Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...