_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

30 Eylül 2014 Salı

Çekiliş Haberleri

Uzun zamandır bloglar üzerinden çekilişe katılmıyordum ya da katıldığım çekilişlerin tek sorunlu şartı GFC takibi oluyordu. Bu nedenle blogda çekiliş haberleri paylaşmıyordum. Bunu telafi ederek sizlere birbirinden güzel çekiliş haberleri sunuyorum :)


24 Eylül 2014 Çarşamba

Clinique Smart Custom-Repair Serum || Akıllı Onarım Serumu

Güneşli ve güzel bir İstanbul gününden Merhabalar!
Gelişen kozmetik ve bakım sektörüne bir süre önce giriş yapan akıllı serumlar bir hayli ses getirdi.
Bunların başında gelen Clinique Smart Akıllı Onarım Serumu'nu deneyimleme fırsatı bulanlar arasındayım. Ayrıca bu ürün kullandığım serum niteliği taşıyan ilk cilt bakım ürünü.


Sephora'nın Black Kart sahiplerine özel göndermiş olduğu mail sayesinde ürünün 10 ml'lik deneme boyuna sahip oldum. 2 Eylül tarihinden beri sabah-akşam temiz ve kuru cildime uyguluyorum.
Bir cilt bakım ürününü özellikle de onarım vadeden bu tarz serumları yorumlayabilmek için uzun süreli kullanım gerekiyor. Ancak ben fikir edinebilecek kadar kullandığımı düşünüyorum.

11 Eylül 2014 Perşembe

Turuncu Kasa'dan "mmerwe blog"a Ekstra Sezon Sonu İndirimi..!Eylül ayının gelmesiyle sıcak havalara veda ederken, Turuncu Kasa ekibi %50 Sezon Sonu indirimine "mmerwe blog" okuyucularına özel %20 indirim ekliyor. Güzel düşünceleri için Turuncukasa.com ekibine özellikle iletişime geçen M. Osman KAFTIOĞLU'na bir kez daha teşekkür ediyorum.
Bu fırsattan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken KOD kısmına "mmerwe" yazmanız.
İndirimin geçerli olduğu ürünleri görmek ve indirimli alışverişin keyfini sürmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu kampanya stoklarla sınırlı olup 21 Eylül günü sona erecektir.
Keyifli Alışverişler.


3 Eylül 2014 Çarşamba

The Balm Betty-Lou Manizer || Bronzer İncelemesi

Hala yazın ortasındaymış gibi sıcak bir Eylül gününden Merhabalar!
Zaman zaman eski yazılarıma dönüp baktığımdan fark ettim ki The Balm'ın "-Lou Manizer" ailesinden sadece Betty'e blogumda yer vermemişim :)
Bu üç güzel kız kardeş arasında haksızlık olmaması adına hemen sizleri uzun süredir bana eşlik eden Betty-Lou Manizer ile baş başa bırakıyorum.

Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...