_________________________________________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________

26 Temmuz 2014 Cumartesi

Rimmel London Wake Me Up Foundation || Fondöten İncelemesi

Ramazan'ın son günlerinden hepinize Merhaba!
Hali hazırda Watsons'ın "Bayram İndirimi" devam ediyorken bu ürünün yazısını yazmaya karar verdim.
Hepinizin bildiği gibi Wake Me Up Fondöten Türkiye'ye gelir gelmez özellikle Görkem Karman'ın ballandıra ballandıra anlatımlarından etkilenen birçok blogger, bu fondöteni bulabilmek için didindi durdu.
Ben de en çok aranan 100 Ivory rengini bulmak için uzun bir süre uğraşsam da 8 Mart Kadınlar Günü İndirimi'nde denk gelince aldım. Yaklaşık 4 aydır çeşitli şekillerde denediğim bu fondöten için düşüncelerimi söyleyebilecek duruma geldiğime inanıyorum.

15 Temmuz 2014 Salı

ÇEKİLİŞ : Turuncu Kasa Hediyeleri


Turuncu Kasa ile birlikte, içinizden 1 şanslı kişiye benim de çok uzun zamandır severek ve her fırsatta tavsiye ederek kullandığım iki harika ürün hediye etmeye karar verdik.
Yaz kış olmazsa olmazım Avene Termal Suyu Spreyi ve makyaj çıkarmada en büyük yardımcım Bioderma Sensibio H2O şanslı bir takipçimin olacak.

Çekilişe katılmak oldukça basit..!

  • Öncelikle her çekilişimde olduğu gibi blogumu GFC ve Bloglovin üzerinden takip etmek. (Takip ettiğiniz ismi belirtmeyi unutmayın.)
  • Turuncu Kasa'dan herhangi bir ürünü sosyal medyada herkese açık olarak paylaşmak ve paylaşım açıklamasına ürün hakkında yorum yazmak.
  • Paylaşım linkini mail adresiniz ile birlikte buradan yoruma yazmak. 

Eğer ekstra haklar isterseniz;

  • Çekilişi yukarıdaki fotoğraf ile birlikte sosyal medya hesaplarında duyurarak paylaşım linkinizi yorum kısmına ekleyebilirsiniz.

Son Katılım 30 Temmuz 2014Ayrıca birbirinden güzel indirimler için Turuncu Kasa internet sitesine uğramayı unutmayın :)


KAZANAN


Bunlara da bir bakın :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...